Pályázati kiírás a Heves megye komplex helyismereti vetélkedõ c. honismereti programsorozathoz

Az egri Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár az INFOTÉKA – Nevelési-oktatási intézmények tanórai, tanórán kívüli és szabadidõs tevékenységeinek támogatása a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár vezetésével TÁMOP 3.2.11/10-1-2010-0077 címû pályázati konstrukció keretében pályázatot hirdet a „Heves megye – komplex helyismereti vetélkedõ” címû programsorozat megvalósítására.
A pályázaton a programsorozatra elõzetesen jelentkezett középiskolák vesznek részt: a Neumann János Középiskola és Kollégium, a Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, valamint a Remenyik Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola. Az iskolákból öttagú csapatok jelentkezését várjuk.