Módszertani foglalkozás angolnyelv-tanárok számára

readerA British Council, az Oxford University Press és a Bródy Sándor Könyvtár szeretettel vár minden angolnyelv-tanárt módszertani foglalkozására.

Graded readers in the English language classroom
Könnyített olvasmányok használata a nyelvórán
Elõadó: Kelemen Ferenc, Oxford University Press

A résztvevõk megkapják az Oxford University Press forráscsomagját, mely többek közt tartalmaz egy könnyített olvasmányokhoz kapcsolódó módszertani ötletgyûjteményt, hanganyagot és az osztályterem dekorálásához alkalmas posztereket.

Idõpont: 2011. február 10. 14.30-16.00
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár Zenei és Idegennyelvi gyûjtemény (3300 Eger Kossuth Lajos u. 18.)

Mire és hogyan használhatjuk fel a könnyített olvasmányokat az angolnyelv-órákon?
Milyen feladatok motiválhatják tanulóinkat arra, hogy szabadidejükben is olvassák ezeket?
A workshop során példaként bemutatott könnyített olvasmányok a Reader’s Corner verseny résztvevõi számára javasolt címek között is szerepelnek.