Agyonhallgatott dolgaink

/images/gyermekkonyvtar/agyonhallgatott/kulcsos-01_k.jpgAgyonhallgatott dolgaink címmel felnõtteknek szóló elõadás és beszélgetés sorozatot indít a gyermekkönyvtár.
Sorozatunk célja, hogy kikódoljuk azt a mélyen elrejtett, archaikus tudást, aminek birtokában õszintén tudunk gyermekeinkkel beszélgetni mindenrõl. Klisék, sémák, elõre gyártott szellemi hamburgerek nélkül.
A sorozat egyes elõadásai szombatonként, 16 órától a gyermekkönyvtárban lesznek megtartva.
A sorozat bérlettel látogatható.

Értesítjük az érdeklõdõket, hogy több bérletigénylést nem áll módunkban elfogadni, a bérletek elfogytak.

Elõadásunk idõpontjai, témái és beszélgetõtársai::

február 19. : A gyermek és a halál E. Román Kata, irodalmi fõszerkesztõ, Magyar Katolikus Rádió
március 19.: A bûn Rábl Gabriella, óvónõ; Juhász Attila bv ezredes, a Heves Megyei Büntetés-Végrehajtási Intézet parancsnoka
április 2. : Generációs gettók - Schäffer Erzsébet, Pulitzer-díjas újságíró
május 7. : A beszélgetés és mesélés hiánya - Boldizsár Ildikó, meseterapeuta