Számmisztikával ismerkedhetnek a lajosvárosi fiókkönyvtár olvasói

A Lajosvárosi Fiókkönyvtárban december 14-én délelõtt 10 órától a Lajosvárosi Idõsek Klubjának tagjai kaptak betekintést az öngyógyítás és a számmisztika területére Kovács Valeria Rudica kedves és értõ vezetésével. Oldott hangulatban, tavaszt idézõ meditációs zene, és forró tea mellett folyt az ismerkedés elõadónkkal és a témákkal. Búcsúzáskor zsákbamacskaként mindenki húzhatott egy karácsonyi versikét magának, amit szigorúan csak otthon bonthattak ki a résztvevõk. A zártkörû rendezvény után elõadónk december 16-án délután 16 órakor, egy mindenki számára nyitott találkozót is tartott - hasonló témákkal és hangulattal. A kellemesen kikapcsoló, gyakorlatokkal is egybekötött találkozókat január 12-én délelõtt és január 13-án 16 órakor folytatjuk. Minden érdeklõdõt szeretettel várunk!
FOTÓK