Tuza S. Tibor: Ízek szikrái

Tuza S. TiborÍzek szikráiA Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt és barátait Tuza S. Tibor: Ízek szikrái címû verses kötetének bemutatójára a Bródy Sándor Könyvtár Zenei és Idegen Nyelvi Gyûjteményébe.

Idõpont: 2010. december 08. 15 óra 30 perc

Közremûködik: az Extázis zenekar

Fotók

A könyv kiadója a novum eco: Az Ízek szikrái verses kötet valóban a mindennapi élet által leforgácsolódott szikrákról szól, amik bennünk találnak visszhangra és érzékelésre. Akár versekben szedett életregénynek is tekinthetõ e könyvecske. Egy nyugtalan embernek, több mint félévszádos történetét mutatja be. Egy erdésznek szánt kisfiú szikrái, aki író féle szeretne lenni, de ezt még szüleinek sem meri bevallani. Az élet, a társadalom, a környezet hatásai különféle gondolatokat ébresztenek agyában. Ezeket, amikor szabadideje lehetõséget biztosít, versekben próbálja rögzíteni. A kötet szól hétköznapokról, ünnepekrõl, munkahelyrõl, csalódásról, baráti- munkahelyi kapcsolatról, mohóságról, ember- és élõvilág kapcsolatáról. Mind ezek ellenére - újabb könyvigény reményében - még sokat elhallgat életébõl.

plakát