Eger ünnepe

Az Egri Civil Kerekasztal szervezésében idén is megrendezésre kerül Eger Ünnepe, immár tizenhetedik alkalommal. A rendezvény célja a közösségi kultúra és sport, a civil értékek bemutatása, a városban működő közösségek munkájának, tevékenységének népszerűsítése a város lakosai felé.

A Magyar Könyvtárosok Egyesülete Heves Megyei Szervezete könyv-, könyvtár- és olvasás népszerűsítő programokkal, könyvtári információs lehetőségek bemutatásával, a családok részére totókkal-, nyereményjátékokkal, kézműves foglalkozásokkal; saját kiskönyv, könyvjelző készítéssel vár minden kedves érdeklődőt. Játékunk helyes megfejtői ingyenes könyvtári tagságot nyerhetnek.
Lesz kamishiba (papírszínház-mesék) kicsiknek és nagyoknak!

2013. szeptember 21-én 10-18 óra között szeretettel várjuk az Érsekkerti sátrunkban.