Online katalógus

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár új online katalógusa elérhetõ a Katalógus / Keresés - Online katalógus vagy a jobb oldalsávból az Online katalógus-ra kattintva, illetve: innen

Corvina
Lehetõség van keresésre: Egyszerû (keresés), Összetett (keresés), CCL (= parancsnyelvi keresés), Böngészés, Kosár tartalma  (kereséseink eredményeit helyezhetjük ide, majd letölthetjük azokat), valamint olvasói adataink, nálunk lévõ kölcsönzéseink megtekintésére, valamint hosszabbításra az Olvasói adatokra kattintva  a Belépésnél az Olvasó vonalkódja az olvasójegyünkön található 5 jegyû szám, ami a vonalkód alatt olvasható, Jelszó  alapértelmezettként születési dátumunk utolsó 4 számjegye, azaz a hónap/nap egybeírva (pl. ha a születésnapja január 31-én van, az alapértelmezett jelszó: 0131), ezt belépve a Jelszó megváltoztatásánál célszerû módosítani.

Áttekinthetjük részlegenként kölcsönzéseinket, elõjegyzéseinket, a lejárat dátumát, az esetleges bírságot s a lejárat napján hosszabbíthatunk is a mindent hosszabbít, vagy egyenként a hosszabbít ikonra kattintva. Hosszabbítani maximum egyszer lehet, ha azonban a hosszabbítani kívánt mûre elõjegyzés van, akkor a rendszer nem enged hosszabbítani. Sikeres hosszabbításkor látjuk az új lejárati dátumot. Probléma esetén kérje könyvtárosa segítségét!

A Központi Könyvtár nyári szünete alatt érdeklõdni a Zenei és Idegen Nyelvi Gyûjteményben lehet a 36/517-599 telefonszámon vagy e-mailben: zsoldima@brody.iif.hu