Hevesi TOP 5 - a 6. forduló nyertesei

A Heves Megyei Hírlap és a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár 10 héten át tartó 10 fordulós Hírlap-totóján a hatodik forduló nyertesei:
Szabó László (Ludas), Jászberényi Péter (Eger), Szabó Vilmosné (Eger), Hotziné Dániel Katalin, Szabó  Zsuzsa (Eger), Hevesi Mária
Gratulálunk a sikeres megfejtésekhez, a nyeremény a Központi Könyvtár olvasószolgálatánál, vehetõ át nyitva tartási idõben.

Õsztõl újra folytatjuk játékunkat, még négy fordulón keresztül. Szeptemberben is figyeljék a Heves Megyei Hírlap számait, keressék játékunkat, és nyerjenek velünk!

A Heves Megyei Hírlap és a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár 10 héten át tartó 10 fordulós Hírlap-totót hirdet, mellyel  Heves megye öt kiemelkedõ alkotóját - Apor Elemért, Bródy Sándort, Gárdonyi Gézát, Remenyik Zsigmondot és Zalár Józsefet - és mûveiket szeretnénk népszerûsíteni. A játék a TÁMOP 3.2.4-8/1-2009-0056 pályázat keretében valósul meg.

A totó 2010. május 21-étõl 10 héten át a Heves Megyei Hírlap pénteki számaiban olvasható. Figyelje a Hírlap pénteki számait! Játsszon velünk, és nyerjen!
Díjazás: Hetente 3-3 könyvet sorsolunk ki: hármat az online beküldõk között, hármat a Hírlapból kivágott szelvény beküldõi között.
Pályázhatnak:
középiskolás diákok és felnõttek egyénileg.

Vágja ki a Hírlapból a kitöltött játékszelvényt, és küldje be az alábbi címre:
Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár
3300 Eger, Kossuth L. u. 16. ill.: Pf: 30.
Vagy:
Küldje be a megfejtést e-mailben a hirlapjatek@brody.iif.huEz az e-mail cím védett a spamkeresõktõl, engedélyezni kell a Javascript használatát a megtekintéshez. címre.
A borítékon ill. az e-mail tárgyában tüntesse fel: Hevesi TOP 5 játék