Mesedoboz

Az elmúlt napokban a Ney Ferenc Óvoda Ifjúság úti óvodásai jártak a Lajosvárosi Fiókkönyvtárban. A Mesedoboz elnevezésû mesedélelõttök sorozatában 19-én a Mici-Mackó csoport ismerkedett a könyvtárral, és az Állatok nyelvén tudó juhász meséjét hallgatták a gyerekek. 25-én a Katica csoportnak nyílt ki a mesedoboz, és a Csodasár mese legkisebbik szegény legényéért izgultunk. 27-én a kiscsoportosok a Rest macska meséjével ismerkedhettek. Mind a három csoport kölcsönzött is, így tanulták a kicsik, hogyan vihetik el a könyvtár könyveit - kölcsönbe - a saját csoportjuk részére, és majd hogyan kell visszajuttatni azt. A mesefotel vonzását a gyerekek saját, kedvenc meséjük elõadásával próbálhatták ki.
FOTÓK