Fiókkönyvtárak

A város több pontján működő fiókkönyvtári hálózat igyekszik az Önök lakóhelyéhez közelebb vinni a könyvtári szolgáltatásokat. A kölcsönözhető dokumentumok gazdag választékával és informatikai szolgáltatásokkal kívánjuk szolgálni a tanulás, az informálódás és a szórakozás terén a felnőtt és gyermek könyvtárhasználókat.

Szolgáltatások

Tájékoztatás

• könyvárunk szolgáltatásairól személyesen vagy telefonon
  • más könyvtárak szolgáltatásáról és gyűjteményéről
  • a katalógusok használatáról

Helyben használat

• kézikönyvtárban elhelyezett állomány - lexikonok, enciklopédiák, szótárak, monográfiák, képzőművészeti albumok
  • napi-és hetilapok, folyóiratok (kivéve a Plázakönyvtárban)

Kölcsönzés

A szabadpolcon elhelyezett dokumentumok kölcsönzése könyvtári tagsággal rendelkezők számára.

Könyvtárközi kölcsönzés

Lehetőséget biztosít az olvasó számára, hogy az általa keresett, de a könyvtár állományából hiányzó műveket is megkaphassa.

Internet és számítógépes szolgáltatások

Ingyenes Internet hozzáférés és számítógép használat a fiókkönyvtárakba telepített eMagyarország pontokon (kivéve a Plázakönyvtárban, ahol az Agria Park wifi-pontjához lehet csatlakozni saját számítógéppel).

Plázakönyvtár
Cím: Agria Park I. emelet, Vásártér
Eger, Törvényház utca 4.
E-mail: info@brody.iif.hu

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
SzünnapSzünnapSzünnapSzünnap10-1810-1810-16

Felnémeti Fiókkönyvtár
Cím: Eger - Felnémet, Kovács Jakab u. 35.
Telefon: (36) 431-127

Szünnap
9-12, 13-17

Könyvtáros: Porkoláb Judit

Felsővárosi Fiókkönyvtár
Cím: 3300 Eger, Kallómalom u. 88.
Telefon: (36) 788-175

Szünnap