Meghívó

2009 szeptemberében adott hírt könyvtárunk a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program Könyvtári szolgáltatások összehangolt infrastruktúra-fejlesztése - „Tudásdepó-Expressz” (kódszám:  TIOP-1.2.3/08/01-2008-0065) Összehangolt könyvtár-infrastruktúra fejlesztés Heves megyében a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár vezetésével c. projekt ünnepélyes projektnyitójáról.
Most örömmel adunk hírt a projekt zárásáról, melynek idõpontja: 2010. március 16. 14 óra
Helyszín: Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár, Eger, Kossuth Lajos u. 16.
Ünnepi beszédet mond: dr. Skaliczki Judit fõosztályvezetõ-helyettes, Oktatási és Kulturális Minisztérium Könyvtári Osztály
 A könyvtárban kialakított Digitális Esélyegyenlõség Termet átadja: Sós Tamás, a Heves Megyei Kögyûlés elnöke és Habis László, Eger MJV polgármestere.
A rendezvényre tisztelettel meghívunk minden érdeklõdõ kollégát. Kérjük, hogy részvételi szándékukat elõzetesen a 36/516-428 telefonszámon jelezzék.