Érettségire készülünk...

...Tóth Krisztinával

Nagy érdeklõdés övezte Érettségire készülünk... címû sorozatunk következõ közönségtalálkozóját!

2010. február 25-én (csütörtökön) 16.00 órakor
Vendégünk volt: T
óth Krisztina költõ
Beszélgetõtársa: Molnár Ferenc, a Neumann János Gimnázium tanára
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár Kossuth L. u. 16.
A közönségtalálkozó nyilvános volt, minden érdeklõdõt szeretettel vártunk!
A helyszínen könyvvásárlási lehetõség és dedikálás volt.

A közönségtalálkozón készült képek

Könyvtárunk kiemelt feladatának tartja lehetõséget teremteni olvasói, használói számára a kortárs írókkal, költõkkel való találkozásokra, amelyek megvalósítására a most megnyert TÁMOP pályázatunk

lehetõséget biztosít. Érettségire készülünk… címû elõadássorozatunkat a Szépírók Társaságának A KÖNYV UTÓÉLETE programja támogatásával szervezzük  középiskolásoknak, de minden érdeklõdõt szeretettel várunk! A  közönségtalálkozó részt vevõi találkozhatnak a mai magyar irodalmi élet jeles képviselõivel, akiknek mûvei és írásai kapcsán beszélgethetünk a kortárs irodalomban felmerülõ kérdésekrõl, fogalmakról.

2010. március 30-án Szilágyi Ákos, április 22-én pedig Kukorelly Endre lesz sorozatunk vendége.

A beszélgetések elõtt 10-15 fõ diák vehet részt a Téged vár E-könyvtár címû számítógépes foglalkozáson, ahol irodalmi és könyvtári adatbázisokban, adattárakban gyakorolhatják a hatékony tematikus internetes keresést.