Használt könyv- és bakelitlemez vásár a könyvtárban - meghosszabbítva

Használt, leselejtezett könyv- és bakelitlemez vásár az Ady Endre Könyvtárban 100 Ft-os darabáron!
A vásár július 15-től augusztus 31-ig tart, naponta 9-től 15 óráig!
Helyszín: Ady Endre Könyvtár, Hatvan, Radnóti tér 2.
Várunk mindenkit szeretettel!

Figyelem!

Kedves Olvasóink és  Látogatóink!

Az Ady Endre Könyvtár 2015. július 1. óta ideiglenesen a Radnóti tér 2. szám alatt működik. (egykori cukorgyár)
Az új helyen a teljes gyűjtemény nem fér el, egy része raktárban (nem hozzáférhető) van. Az adatbázisban található dokumentumaink hozzáférhetősége ezért  korlátozott.
Kérjük, hogy telefonon érdeklődjenek a keresett könyv állapotáról. (bent van-e, kölcsönözhető-e stb.)
Megértésüket köszönjük.

Kölcsönzések hosszabbításának változása a webes felületen

Kedves Olvasónk!

2014. január 10-től a következők szerint hosszabbíthatja meg kikölcsönzött dokumentumainak lejárati idejét:

Közlemény a könyvtár zárva tartásáról

Tisztelt Olvasóink, Látogatóink!

Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy az Ady Endre Könyvtár és az Újhatvani Fiókkönyvtár a kialakult járványügyi veszélyhelyzet miatt, megelőző intézkedésként

2020. március 17-től visszavonásig zárva tart, személyes látogatásra nincs lehetőség. Az intézmény minden rendezvénye elmarad.

Feliratkozás Hírek csatornájára